Įdomiausias Nemunas vidurupyje. Tai ypač vertinga, nepaprasto grožio apie 60 km ilgio upės atkarpa. Jau daugiau kaip prieš 70 metų buvo svarstyta, kad čia reikėtų įkurti Tautos parką. Ir tik 1992 m. buvo įsteigtas Nemuno kilpų regioninis parkas.

Pagal biologinę įvairovę šis regioninis parkas yra vienas turtingiausių saugomų teritorijų Lietuvoje. Jame gausu gyvosios gamtos vertybių. Iki šiol šioje saugomoje teritorijoje galima rasti vietų, kur į natūralią miško ekosistemos raidą beveik nesikiša žmogus.

Regioninio parko plotas 250 km2 (25 171 ha). Net 69 % ploto užima miškai (garsusis Punios šilas su rezervatu, Prienų šilas, Siponių miškai ir kt.). Parke yra 18 draustinių, daug vertingų istorijos, kultūros ir gamtos objektų. Lankydami tokias istorines vietas kaip Punia ir Birštonas, turistai gali pasigėrėti nuostabiais upės vingių ir slėnio vaizdais. 

Tačiau dar įspūdingesni vaizdai atsivers plaukiant mūsų komfortabiliais laivais „Deck Boat Classic” ir „Upinis”. Todel nedvejodami užsisakykite nepakartojamą pramogą sau arba padovanokite ją savo draugams ar artimiesiems!

Užsakyti plaukimą

Kitos lankytinos vietos

Filter

Verknė

Verknė – vingiuota, vietomis gan srauni itin skirtingu kraštovaizdžiu ir tėkmės pobūdžiu pasižyminti upė. Įteka…

Vytauto kalnas

Vytauto kalnas, dar kitaip vadinamas Birštono piliakalniu, yra vienas iš žinomiausių ir aukščiausių piliakalnių Lietuvoje.…

Mažoji Nemuno kilpa

Įdomiausias Nemunas vidurupyje. Tai ypač vertinga, nepaprasto grožio apie 60 km ilgio upės atkarpa. Jau…

Ožkų pečius

Prie Verknės ir Nemuno santakos stūkso gamtos paminklas – atodanga su atsivėrusia konglomerato uola, žmonių…